Menu serwera

20141029-into_the_storm

Dawn of the Planet of the Apes! Into the Storm!

Środkowotygodniowa wrzutka przynosi nam dziś śmierć i zniszczenie, małpiatki z klamkami, kolejne odcinki dziwnych seriali i kilka innych jeszcze atrakcji. Nie mieszkając zapraszam do wciągnięcia krótkiego info o tym co i jak.

Filmy: Bad Words (komedia z różnymi recenzjami ale całkiem niezłym iMDB-ratio), Dawn of the Planet of the Apes (jakoś nigdy nie polubiłem się z małpami – zbyt to dla mnie wydumana koncepcja ale nowy filmik daje ponoć radę), The Culture High (dokument o maryśce – dla koneserów :)), Into the Storm (następca Twistera – i wszystko jasne!), The Thief Lord (Majka prosiła o dostarczenie, bo właśnie jest po lekturze książki, która weszła jej doskonale), Two Days One Night (dramat z wysokimi ocenami).

Seriale: Gotham (s01e06), Scorpion (s01e06), The Flash (s01e04), Wataha (s01e03)

Into the Storm

W ciągu jednego dnia Silverton zostaje spustoszone przez niespotykaną do tej pory serię tornad. Całe miasteczko pozostaje na łasce i niełasce nieobliczalnych i śmiercionośnych cyklonów, a łowcy tornad przewidują, że najgorsze dopiero przed nimi. Większość mieszkańców szuka schronienia, lecz niektórzy ruszają w kierunku oka cyklonu. Chcą sprawdzić, jak daleko może posunąć się łowca burz, by zrobić zdjęcie swojego życia. Film „Epicentrum” widziany oczyma zawodowych łowców burz, żądnych wrażeń amatorów i odważnych mieszkańców miasta pozwala widzom znaleźć się w samym centrum wydarzeń i przekonać się o niszczycielskiej sile przyrody, utrwalonej w obiektywie ich aparatów.

wujek Filmweb

Dawn of the Planet of the Apes

Kontynuacja “Genezy planety małp”, w której poznamy dalszą historię przejęcia przez inteligentne małpy panowania nad naszą planetą i upadku cywilizacji człowieka. Rosnąca w siłę rasa genetycznie zmutowanych małp pod wodzą Cezara zmaga się z grupą ludzi, którzy przetrwali atak śmiertelnego wirusa, siejącego spustoszenie dziesięć lat wcześniej. Rozejm, który udaje im się osiągnąć, okazuje się krótkotrwały. Świat staje na krawędzi wojny, której zwycięzcy staną się dominującym gatunkiem na Ziemi. Reżyseria: Rupert Wyatt, w ”roli” Cezara ponownie Andy Serkis, niezapomniany Gollum z ”Władcy pierścieni”.

wujek Filmweb

, ,

No comments yet.

Dodaj komentarz