Menu serwera

Dom zły! Seriale!

Ostatnio same problemy z internetem w domu mam, za co przepraszam. Tym razem moja wina – zachciało mi się eksperymentów ze starym routerem, który miał robić za access point i coś knocę albo Asus ma pokopane oprogramowanie – w każdym bądź razie nie działa to jak trzeba i dodatkowo wpływa na funkcjonowanie całej sieci. No nic, będę eksperymentował dalej, więc spodziewajcie się kolejnych rewelacji :)

Filmy: Dom zły (robiłem kilka podejść do tego filmu ale nigdy nie miałem odpowiedniego nastroju, muszę koniecznie nadrobić), Hercules (po naszemu, w bardzo dobrej jakości, na specjalne życzenie Guta), Norte The End of History (kompletnie nie wiem co to ale zapowiada się nieźle po opiniach sądząc), Wish I Was Here (o filmie kompletnie nic nie wiem ale wpadł mi w oko za oceny i recenzje).

Seriale: Gotham (s01e04), Scorpion (s01e04), The Bog Bang Theory (s08e05)

Dom zły

Pewnej deszczowej nocy Edward Środoń (Arkadiusz Jakubik) pojawia się przypadkowo w domu małżeństwa Dziabasów (Kinga Preis i Marian Dziędziel). Początkowa nieufność gospodarzy ustępuje miejsca tradycyjnej polskiej gościnności. Przybysz nie przypuszcza nawet, jak bardzo to spotkanie odmieni jego życie. Po kilku latach, w tym samym domu ekipa śledcza rozpoczyna dochodzenie. W progu ponownie staje Edward Środoń. Tym razem jego wizyta nie jest przypadkowa – ma pomóc w rekonstrukcji tajemniczych zdarzeń sprzed czterech lat. Prowadzący śledztwo porucznik Mróz (Bartłomiej Topa) odkrywa, że rozwiązanie zagadki może być niebezpieczne nie tylko dla podejrzanego. Rozpoczyna się dramatyczny wyścig z czasem. Porucznik zostanie wciągnięty w niebezpieczną grę, której stawką jest odkrycie przerażającej prawdy, na ujawnieniu której nie wszystkim jednak zależy. Prawda? Nie ma takiej…

wujek Filmweb

, ,

No comments yet.

Dodaj komentarz