Menu serwera

Dracula! Sex Tape!

Weekendowa wrzuteczka a więc ma być łatwo, miło i przyjemnie. I tak jest zasadniczo. Znajdzie się coś dla dzieciaków, co dla starszaków a do poduchy i potupania także nieco muzyki. Od czasu wejścia w Deezera za cholerę muzyki nie ssam, bo i po co ale raz na jakiś czas człowiek się przełamie… OK, co dziś w menu:

Filmy: Dracula (staroć w doskonałej jakości wzięta do biblioteczki klasyków, może komuś się przyda…), Kundo: Age of the Rampant (koreańska bijatyka – noooo, w końcu coś dla prawdziwych mężczyzn!), Maleficent (było, tym razem także po naszemu – dla dzieciaków choć ponoć filmik fajny także dla starszaków), Monster High Freaky Fusion (kompletnie tego gówna nie trawię ale ponoć modne wśród dzieciaków, więc podrzucam – oczywiście po naszemu), Postman Pat The Movie (są wśród maluchów fani tego kolesia, to niech sobie oglądają – po naszemu oczywiście), Sex Tape (o, to może być całkiem zabawny, weekendowy flick), Space Station (kompletnie nie wiem co to takiego i traktuję to jako Zaskoczenie Tygodnia – aktorzy fajni, noty takie sobie… WTF???), The Innocents (klasyczna klasyka)

Muzyka: Electric Youth – Innerworld, Gazelle Twin – Unflesh, Nobuo Uematsu – A New World Intimate Music From Final Fantasy, Renata Przemyk – Rzeźba Dnia, Slow Magic – How To Run Away, VA – Męskie Granie

Sex Tape

Małżonkowie robią sobie noc wolną od dzieci i postanawia urozmaicić swoje pożycie kręcąc seks-wideo. Niestety, kiedy budzą się rano, okazuje się, że film zniknął. Muszą go odnaleźć, zanim zostanie wykorzystany w niecnych celach.

wujek Filmweb

, ,

No comments yet.

Dodaj komentarz