Menu serwera

20141027-HTYD2

How to Train Your Dragon 2! Hercules!

Poweekendowa porcja różnych rzeczy właśnie trafia na Wasze talerze. W menu filmy i kolejne odcinki seriali więc nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć Wam smacznego i dobrej zabawy. Przy Jak wytresować smoka 2 bawiliśmy się doskonale :)

Filmy: Hercules (Dwayne Johnson? Wciągam w ciemno!), How to Train Your Dragon 2 (Gucio approves! Byliśmy na tym z młodym w kinie i bawiliśmy się doskonale. Po prostu trzeba! Nie wiem, czy nie lepsze od jedynki. Oczywiście po naszemu), Let’s Be Cops (komedyjka z niezłym ratingiem na iMDB), Red Tails (ponoć latają, ponoć strzelają, ponoć można obejrzeć choć oceny takie sobie), Tammy (kolejna komedyjka – z braku laku…), Teenage Mutant Ninja Turtles (Megan Fox? Ja ZAWSZE! Niestety nie po naszemu), Snow Queen (animka po naszemu i ponoć całkiem niezła, choć oceny różne – za to recenzje bywają pochlebne), Welcome to Sarajevo (nie widziałem jeszcze i mam zamiar nadrobić – Woody Harrelson? No lubię kolesia i nic na to nie poradzę).

Seriale: Constantine (s01e01 – biorę z czystej ciekawości, bo może okazać się toto całkiem fajne a film uwielbiam), Z Nation (s01e07).

How to Train Your Dragon 2

Mija pięć lat od czasu, gdy Czkawka i Szczerbatek zjednoczyli smoki i Wikingów na wyspie Berk. Cała osada z zapartym tchem śledzi losy zawodników startujących w Smoczym wyścigu. Podczas jednej z takich zabaw uczestnicy odkrywają tajną, lodową jaskinię, która jest domem setek dzikich smoków oraz tajemniczego Smoczego Jeźdźca. Rozpoczyna się walka o pokój.

wujek Filmweb

Hercules

Ziemia, czternaście tysięcy lat temu. Udręczona dusza półboga błąka się po świecie. Herkules (Johnson), syn potężnego Zeusa, przez całe życie nie zaznał niczego prócz cierpienia. Po wykonaniu dwunastu ciężkich prac i utracie rodziny, poświęca się krwawym bitwom. Tylko one przynoszą mu ukojenie. Za towarzyszy ma szóstkę podobnych mu straceńców, których łączy zamiłowanie do wojny i nieustająca bliskość śmierci. Ich los odmienia się, gdy król Tracji (Hurt) zechce, by uczynilii jego armię najpotężniejszą na świecie. Zagubione dusze dostrzegą, jak nisko upadły, gdy stworzą wojowników równie bezwzględnych i żądnych krwi, jak one same.

wujek Filmweb

Teenage Mutant Ninja Turtles

Miasto potrzebuje bohaterów. Ciemność zapanowała w Nowym Jorku, bo Shredder i jego Klan Walczących Stóp trzymają wszystkich w ryzach – od policji po polityków. Przyszłość wygląda ponuro, ale nagle spod ziemi wyrastają czterej niezwykli bracia – Wojownicze Żółwie Ninja. Żółwie muszą współpracować z nieustraszoną dziennikarką April O’Neil (Megan Fox) i jej superinteligentnym kamerzystą Vernem Fenwickiem (Will Arnett), aby uratować miasto i powstrzymać diaboliczny plan Shreddera.

wujek Filmweb

, ,

No comments yet.

Dodaj komentarz