Menu serwera

Wataha!

Znów nieco spóźnione wydanie Serwerowych wieści, za co przepraszam. A ścigają nas tu rodzinnie ostatnio różne choróbska, żona siedzi nad głową i marudzi wciąż o jakichś ciuchach (KONIECZNIE MUSI mi pokazać KAŻDĄ zafajdaną koszuleczkę czy inną podwiązkę), dzieci wkurzają, jesień w pełni, spleen i ogólnie do dupy. Ale nadrabiam niniejszym i mam nadzieję, że każdy coś dla siebie znajdzie.

UWAGA! Wielka prośba do poznaniaków: ma ktoś może spylić za bezcen albo za browary switcha gigabitowego? Z kasą u mnie ostatnio bardzo krucho a przydałoby się cholerstwo niezmiernie…

Filmy: Berserk The Golden Age Arc 3 Descent (anime a po ocenach sądząc – niezłe), Body of Lies (ok, nie najświeższa rzecz ale za to w dobrej jakości, z naszymi subami i ścieżką dźwiękową – akcja/thriller z niezłymi ocenami), Extraterrestrial (skusiły mnie mocno podzielone opinie – być może okaże się to warte poświęconego czasu, bo przeca horror/sci-fi/ufo/alien to niecodzienny gatunek), Land Ho! (ponoć komedia, ponoć coś więcej… zobaczymy!), The Centenarian Who Climbed Out the Window and Vanished (przydługi tytuł, niezłe noty, recenzje sprzeczne… może być ciekawie), The One I Love (i znów – całkiem niezłe oceny, recki zachęcające i kto wie, może się ta komedia romantyczna spodoba nie tylko żonom/dziewczynom/kochankom :)).

Seriale: American Horror Story (s04e02), The Flash (s01e02), Wataha (s01e01), Z Nation (s01e06)

Wataha

Polski serial produkcji HBO. Sześcioodcinkowa produkcja sensacyjna, której akcja dzieje się w Bieszczadach w środowisku strażników granicznych. W zamachu bombowym giną oficerowie jednej z jednostek Straży Granicznej w Bieszczadach. Tylko jednemu z nich udaje się przeżyć. Kapitan Wiktor Rebrow w wyniku zamachu traci nie tylko swoich przyjaciół, ale przede wszystkim ukochaną Ewę. Zagubiony, próbuje dociec, co się wydarzyło i kto za tym wszystkim stoi. Poznaniem prawdy są zainteresowani również jego przełożeni. Oficjalne śledztwo prowadzi prokuratura. Akcja dzieje się w Bieszczadach – miejscu magicznym, ale i niebezpiecznym. Tytułowa wataha stoi na straży wschodniej granicy Polski, zewnętrznej granicy Unii Europejskiej, gdzie przemyca się ludzi, narkotyki, broń; dla pieniędzy, zysku, a czasem dla szansy na lepsze życie. Każdy ze strażników granicznych ślubuje stać na straży suwerenności i nienaruszalności granic państwa, dbać o jego interesy i bezpieczeństwo jego obywateli.

HBO

, ,

2 Responses to Wataha!

  1. Iver 18 października, 2014 at 19:43 #

    Jak zwykle fajne rzeczy. Dziękówa

    • CoSTa 18 października, 2014 at 21:25 #

      Na zdrowie i oby się miło czas spędzało!

Dodaj komentarz