Menu serwera

20141117-guardians_of_the_galaxy

Guardians of the Galaxy!

Przez weekend do jakichś większych objawień w torrentowym świecie chyba nie doszło a jeśli nawet, to ciężko ciągle tylko ssać, czasem trzeba też obejrzeć :). Dziś jeden mocny tytuł i chyba tyle w temacie. Mam nadzieję, że jednak mimo malizny, coś tam dla siebie znajdziecie.

Filmy: Guardians of the Galaxy (ok, to jest do wzięcia i obejrzenia – na razie nie po naszemu ale to tylko kwestia czasu), Le Week-End (po naszemu romansowa komedia z niezłym całkiem ratingiem), Sex Tape (było już na serwerze, tym razem także z naszą ścieżką dźwiękową i napisami)

Seriale: Constantine (s01e04), Wataha (s01e06), Z Nation (s01e10)

Inne: Lynda.com Project Management Simplified (kurs dla znajomka, który lubi te zarządcze tematy :))

Guardians of the Galaxy

Zuchwały awanturnik Peter Quill kradnie tajemniczy artefakt stanowiący obiekt pożądania złego i potężnego Ronana, którego ambicje zagrażają całemu wszechświatowi. Chcąc uniknąć gniewu Ronana, Quill zmuszony jest zawrzeć niewygodny sojusz z czterema niemającymi nic do stracenia outsiderami: Rocketem – uzbrojonym szopem, Grootem – drzewokształtnym humanoidem, śmiertelnie niebezpieczną i tajemniczą Gamorą i żądnym zemsty Draxem Niszczycielem. Kiedy główny bohater odkrywa prawdziwą moc artefaktu i zagrożenie, jakie stanowi on dla kosmosu, musi zmobilizować swoich niesubordynowanych towarzyszy do ostatniej bitwy, od której zależą losy galaktyki.

wujek Filmweb

, ,

One Response to Guardians of the Galaxy!

  1. garret 17 listopada, 2014 at 09:56 #

    Znajomek dziękuje za kursik ;)

Dodaj komentarz