Menu serwera

20141108-sin_city_2

Sin City: A Dame to Kill For! Monty Python Live (Mostly)!

Dziś dużo, dobrze, na ogół smacznie i tak, by na dłuższy weekend starczyło. Wybaczcie dzionek poślizgu – ot dopadła mnie robota i tak jakoś wyszło. Dłużej nie ściemniam i już piszę, co dziś w menu.

Filmy: Devil’s Advocate (nieśmiertelny klasyk, który ląduje z miejsca w mojej biblioteczce klasyków. Doskonała jakość), If I Stay (dramat z całkiem wysoką oceną na iMDB), Lucy (film zbiera mieszane opinie ale co tam, obejrzeć Scarletkę zawsze warto :)), Monty Python Live (Mostly) (Pythoni retrospektywnie – może być ciekawie), Sin City: A Dame to Kill For (jeśli trzyma choć odrobinę klimatu jedynki, jestem na „tak”. No i Eva Green!), Supercondriaque (komedia ponoć autentycznie zabawna – zobaczymy), The Giver (Jeff Bridges – i to wystarczy. Ponoć całkiem wciągający film, w dodatku nieźle zrobiony), The Nut Job (przygód wiewióra ze Skoku przez płot ciąg dalszy, oczywiście po naszemu), What If (coś dla naszych żon/dziewczyn/kochanek – ponoć fajne).

Seriale: American Horror Story (s04e05), The Big Bang Theory (s08e08)

Muzyka: Junkie XL – 300: Rise Of An Empire (faaajny score do średniego filmu, Junkie w formie!)

Inne: Jeff Vandermeer – Unicestwienie (ebook sci-fi), WordPress 4 Fundamentals (cykl wykładów o tym jak obsługiwać WordPressa 4 – wziąłem dla znajomych)

Sin City: A Dame to Kill For

Dwight (Josh Brolin) jest detektywem-fotografem, który specjalizuje się w zdjęciach kompromitujących zdeprawowanych bogaczy. Jego życie staje na głowie, kiedy na nowo wkracza w nie Ava (Eva Green) – dawna miłość, kobieta warta każdego grzechu. Ruszając na pomoc kochance, Dwight szybko odkryje, że znalazł się w środku intrygi, która może przerosnąć nawet największego twardziela. W tej sytuacji przyjdzie mu połączyć siły z nieobliczalnym zabijaką – Marvem (Mickey Rourke).

wujek Filmweb

Monty Python Live (Mostly)

The Pythons redo their old sketches in their last show ever.

ciocia iMDB

The Nut Job

Komedia do chrupania dla całej rodziny. Opowieść o wiewiórze, który organizuje szajkę zwierzaków, by napaść na sklep z orzechami. Spiżarnia pełna orzechów to marzenie każdej wiewiórki. Nie inaczej jest w przypadku Surly’ego – nieco gburowatego mieszkańca miejskiego parku. Gdy w jego pobliżu odkrywa sklep z orzechami, ma tylko jeden cel. Dobrać się do zgromadzonych wewnątrz skarbów. Zaczyna organizować ekipę, by zrealizować skok, który ustawi ich… na całą zimę.

wujek Filmweb

, , ,

No comments yet.

Dodaj komentarz