Menu serwera

20141104-zombeavers

The Broken Circle Breakdown! Zombeavers!

Znów nieco spóźnione nowinki z ostatnich ssań ale mam dobry powód: wyjechaliśmy rodzinnie w diabły i wróciliśmy w niedzielę późnym wieczorkiem i tak jakoś zanim się człowiek do kupy pozbierał, zrobił się wtorek. Anyway, dziś o dziwo sporo muzyki, nadgonienie seriali i genialne zombie-bobry oraz coś dla nieco bardziej ambitnych. Zapraszam!

Filmy: Cloverfield (nowy ripp, z naszymi napisami i ścieżką dźwiękową do wyboru, w doskonałej jakości. Jeśli ktoś jeszcze nie oglądał – nadrabiać! Jeden z najlepszych imo monster-flicków ever), The Broken Circle Breakdown (drama/music/romance i score prawie 8 na iMDB – trzeba spróbować), Zombeavers (oooo… To zapowiada się co najmniej dobrze! Głupia horrorokomedia? Oczywiście! :)).

Seriale: Constantine (s01e02), Gotham (s01e07), Ray Donovan (cały pierwszy sezon rypany z polskiego HBO i z naszym w związku z tym audio – nie widziałem, więc nadrabiam), Scorpion (s01e07), Wataha (s01e04), Z Nation (s01e08).

Muzyka: Czesław Śpiewa – Księga Emigrantów Tom 1, Mini Mini – Literki i cyferki z rybką Mini Mini, VA – Cafe Del Mar Terrace Mix 3.

Zombeavers

Grupka dziewczyn wybiera się do domku nad wodą. Nie zdają sobie sprawy, że w okolicy grasują mordercze bobry zombie. Weekend pełen seksu i rozpusty wkrótce zamienia się w dramatyczną walkę o przetrwanie.

wujek Filmweb

The Broken Circle Breakdown

Elise i Didier od siedmiu lat żyją w szczęśliwym, choć niekonwencjonalnym związku. Połączyła ich gorąca miłość od pierwszego wejrzenia, głęboka potrzeba życia po swojemu i pasja do muzyki bluegrass. Niespodziewanie jednak koło fortuny się odwraca. Kiedy ich kilkuletnia córka Maybelle zapada na poważną chorobę, żarliwe i zmysłowe uczucie poddane zostaje próbie, a Elise i Didier oddalają się od siebie. Zaczynają żyć własnym życiem, ale nadal walczą o córkę, wierząc, że miłość jest w stanie zwyciężyć wszystko. Czy uda im się pokonać przeznaczenie?

wujek Filmweb

Ray Donovan

Tytułowy bohater, Ray Donovan (Liev Schreiber), zajmuje się zawodowo rozwiązywaniem problemów znanych i bogatych mieszkańców Los Angeles. Może on sprawić, że każdy problem zniknie, jednak nie może sobie poradzić z tymi, które piętrzy jego rodzina. Prawdziwe kłopoty zaczynają się, gdy jego ojciec (grany przez Jona Voighta) zostaje niespodziewanie wypuszczony z więzienia.

wujek Filmweb

, , ,

No comments yet.

Dodaj komentarz