Menu serwera

20141114-expendables_3

The Expendables 3! Planes: Fire & Rescue!

Weekendowa wrzutka to przede wszystkim rozrywka! Dziś niewątpliwy hicior dla każdego miłośnika kina akcji a więc The Expendables 3 oraz średniej jakości sequel Samolotów (po naszemu) dla dzieciaków, żeby czymś je zająć i by jeść nie wołały. Materiału na szczęście jest więcej, więc coś dla siebie zapewne znajdziecie.

Filmy: Chocolate Strawberry Vanilla (komediodramat, z opisów wnosząc – może być ciekawie), Finding Vivian Maier (oooo… to może być ultraciekawy dokument!), Jersey Boys (i kolejna ciekawa propozycja dokumentalno-biograficzna), Planes: Fire & Rescue (sequelik Samolotów, oczywiście po naszemu), The Expendables 3 (co tu komentować, to trzeba po prostu obejrzeć!), The Hundred-Foot Journey (a to zapowiada się naprawdę ciekawie jako pozycja do wciągnięcia dla dwojga, super oceny, świetne recenzje, BRAĆ!), Third Person (a to już do wciągnięcia bardziej dla niej, po naszemu)

Seriale: American Horror Story (s04e06), The Big Bang Theory (s08e09), The Flash (s01e05)

Muzyka: Zuch Kazik – Zakażone piosenki

The Expendables 3

Conrad Stonebanks (Mel Gibson) to jeden z największych na świecie handlarzy bronią. Zanim przeszedł na ciemną stronę mocy, był jednym z tych, którzy powołali do życia Niezniszczalnych – kierującą się własnym kodeksem honorowym grupę najlepszych na świecie żołnierzy do wynajęcia. Czy drużynie Rossa uda się przechytrzyć dawnego kompana znającego ich na wylot? W realizacji misji wesprze ich kolejna generacja najemników. Nikt nie jest przecież wiecznie młody.

wujek Filmweb

Planes: Fire & Rescue

Po awarii silnika Dusty musi zrezygnować ze startów w podniebnych wyścigach. Jednak, znany z wielkiej odwagi i ogromnego ducha walki samolot nie poddaje się i postanawia zasilić siły lotniczej straży pożarnej. Wraz ze swoją nieustraszoną drużyną bierze udział w niebezpiecznej akcji gaszenia pożaru w parku narodowym, podczas której poznaje prawdziwe znaczenie słowa bohater…

wujek Filmweb

, , ,

No comments yet.

Dodaj komentarz