Menu serwera

20141227-the_interview

Mozart in the Jungle! Helion! The Interview!

Świąteczny weekend to nie najlepsza pora na wrzucanie tego i owego, bo pewnie połowy z Was i tak nie ma (gościnne występy wigilijno-świąteczne to je ono – przynajmniej nie trzeba zmywać w chałupie :)) a druga połowa pewnie leży do góry brzuchami i zastanawia się, jak w miarę bezboleśnie przekulać się na drugi bok. Cóż, może jednak ktoś się na coś skusi i te ostatnie chwile wolnego wykorzysta do leżenia przed swoim telewizorkiem, powody podaję poniżej:

Filmy

  • Beethoven’s Treasure Tail (coś dla dzieciaków – kolejny filmik z dużym psem, po naszemu oczywiście)
  • Gone Girl (już nie wiem który raz wita to na serwerze ale tym razem w wersji, dzięki której przetestujecie swoje komputery i playery – h.265, 10bitowy kolor i ponoć obraz żyleta w 1080p i połowie wielkości pliku, jaki wyszedł przy podobnych parametrach z użyciem kodeka h.264. Ciekawe, czy mój czteroletni MacBook to uciągnie :))
  • Hellion (dobrze zapowiadający się dramat)
  • The Interview (ponoć dobra komedia, do której marketingowcy wymyślili imo najlepszą kampanię ostatnich lat – pomysł z włamem odkoreańskim… Piękna, koronkowa robota :))
  • The Protector (jest na serwerku ale nie mogłem się powstrzymać przed wzięciem jakości lepszej, niż jest na serwerze – przede wszystkim napisy sensownie spasowane i w ogóle ripp jak trzeba a nie jakieś tam składańce)

Seriale

  • Gomorra (s01e09)
  • Mozart in the Jungle (cały pierwszy sezon – wysokie noty, fajne recenzje… Spróbujmy!)

Muzyka

  • Leszek Możdżer – The Very Best Of

Gry

  • Ishar Compilation (nie kupuję, chromolę, swego czasu miałem importowane pudełka z tą grą na ST – niech się pocałują. I miałem jeszcze pudełkowanego Outruna!)

The Interview

Gwiazdor talk show Dave Skylark (James Franco) wraz ze swoim producentem Aaronem Rapoportem (Seth Rogen) umawiają się na jedyny na świecie wywiad z dyktatorem północnej Korei Kim Dzong Unem. Kiedy jednak CIA dowiaduję się o tym postanawia zlecić im zabójstwo Kima…

wujek Filmweb

Mozart in the Jungle

A new Amazon Original Series: What happens behind the curtains at the symphony is just as captivating as what happens on stage. Created by Paul Weitz (About a Boy), Roman Coppola (The Darjeeling Limited), and Jason Schwartzman (Rushmore). Brash new maestro Rodrigo (Gael Garcia Bernal) is stirring things up, and young oboist Hailey (Lola Kirke) hopes for her big chance.

babcia Amazon

, , , ,

No comments yet.

Dodaj komentarz