Menu serwera

Birdman

Birdman! Ninjas vs. Monsters :)

Środkowotygodniowa wrzuteczka właśnie wylądowała i tak sobie myślę, że coś jednak dla siebie znajdziecie :). Napalam się na Birdmana, który zgarnia rewelacyjne oceny i recenzje oraz na Ninjas vs. Monsters, które wygląda na produkcję na poziomie Planu 9 a to oznacza, że będzie pięknie (szczególnie po kilkunastu piwach). Cóż, zapraszam!

Filmy

Seriale

  • Gotham s01e14
  • The Flash s01e12
  • Top Gear s22e02

Gry

Birdman

Tragikomiczne perypetie aktora, który niegdyś zyskał sławę jako bohater serii hollywoodzkich filmów o komiksowym superbohaterze, a teraz próbuje wystawić na Broadwayu sztukę we własnej adaptacji i reżyserii, z sobą samym w roli głównej. Jeśli chce doprowadzić do premiery, musi stawić czoło licznym przeciwnościom losu i własnemu ego, odzyskać zaufanie bliskich, odbudować zrujnowaną karierę i odnaleźć siebie.

wujek Filmweb

Ninjas vs. Monsters

In this final installment, the Ninjas and their friends find themselves pitted against the most evil and memorable monsters of them all – Dracula, Frankenstein, the Mummy, the Werewolf, and MORE! Loaded with martial arts action, bloody horror, gun play, magic, comedy, pop-culture references, and a tightly woven twist-filled plot.

ciocia IMDb

, , ,

No comments yet.

Dodaj komentarz