Menu serwera

Archive

Archive – koncert w Poznaniu

Wczora z wieczora porzuciliśmy nasze dzieci, wskoczyliśmy we w miarę wygodne wdzianka, wsiedliśmy w nasz rozpadający się samochód i ruszyliśmy na poznańskie Targi, gdzie skonsumować miałem w końcu mój prezent na czterdziestkę. Prezent wręczyła mi Doropha a przybrał on formę dwóch biletów na koncert kapeli, którą darzę gorącym uczuciem: Archive.

Powiem krótko, bo rozpisywać się za bardzo nie ma o czym: ABSOLUTNA PETARDA! To, co lało się ze sceny, mogłoby obdzielić energią wiele zespołów i jeszcze sporo by zostało. Muzyka Archive wymyka się wszelkim szufladom i tego na koncercie doznaliśmy a przesterowane dźwięki robiące kilkuminutowe etiudy atakujące wszelkie zmysły, co stanowi poniekąd wyróżnik zespołu, wbijały miejscami w głęboki trans. Dostałem to, co chciałem i co miałem nadzieję otrzymać. A nawet więcej, bo pierwszy raz byłem na koncercie Archive i nie wiedziałem za bardzo, czego się spodziewać. Jedno oglądać koncert z płyty, jednak przeżyć to osobiście – oj, to drugie do kwadratu.

 

Doskonały koncert, który nakręcił nas ogromnie. Cały czas siedzi we mnie ten muzyczny impet a Doropha wychodziła z hali MTP z ciarami wzdłuż krzyży. Za to przeżycie, wielkie ci Archive dzięki!

Archive

,

Trackbacks/Pingbacks

  1. Archive - The False Foundation Tour - koncert w Poznaniu - CoSTa's Family Page - 26 listopada, 2016

    […] mając w pamięci rewelacyjny wcześniejszy koncert, który wciągaliśmy z Dorophą w Poznaniu w marcu zeszłego roku i będąc osłuchanym z najnowszą płytą, którą koncert miał promować. The False Foundation […]

Dodaj komentarz