Menu serwera

Synology DiskStation Manager 5.1 beta

Synology DiskStation Manager 5.2 beta

Wydawałoby się, że nie tak dawno temu pisałem o becie DSM 5.1 a tu proszę, beta kolejnej wersji już jest dostępna. W związku ze związkiem mogliście dziś doświadczyć raczej niezbyt długiego przestoju w pracy serwera ale było to spowodowane instalacją tej wersji systemu od Synology i potrzebą aktualizacji wszystkich zainstalowanych pakietów.

Nad opisem nowości popracuję w najbliższych dniach w wolnym czasie (a więc może to potrwać nieco) ale ciekawskich odsyłam do solidnego streszczenia opublikowanego przez samo Synology. Listę zmian, usprawnień, nowości i innych takich możecie obejrzeć wyklikując Release Notes. Zmian trochę jest, jest nieco usprawnień, coś tam dodano (niestety mój model DS213+ nie dostaje zbyt wielu nowości, ot widocznie trzeba kupić coś zdecydowanie wydajniejszego, by móc się pobawić nowinkami).

Jak zwykle bardzo proszę o informowanie, czy serwerek działa jak trzeba, czy coś się sypie (a może się nie sypie?) i w ogóle.

UWAGA! Użytkownicy Cloud Station proszeni są o pobranie i ręczną instalację wersji beta klienta (jest dostępna do pobrania na wszelkie systemy z podlinkowanej powyżej strony Release Notes). Aktualna wersja stabilna nie zaktualizuje się sama do wersji beta, trzeba to zrobić ręcznie. Bardzo w tym przypadku proszę o feedback z wyłapanymi problemami!

,

No comments yet.

Dodaj komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
REC 4
[REC] 4: Apocalipsis! Wcześniejsze Hobbity!

Dzisiejszą wrzuteczkę sponsorują głównie wcześniejsze Hobbity, o które poprosiły w sumie trzy osoby, a ja oczywiście prawie wszelkie prośby spełniam...

Zamknij