Menu serwera

Home

Home! Tracers!

Jeszcze wczoraj jęczałem, że coś słabowito z torrentowymi premierami a tu proszę, coś się w jeden wieczór raptem zebrało :). Absolutnie polecam Home – film dostał znak jakości od Guta i Dorophy, którzy po powrocie z kina wciąż się jeszcze hihali i jakimiś dziwacznymi składniami zdania budowali. Wciągnę z przyjemnością i ja! Reszta to już standardy ze średniej półki i seriale nadrabiane mniej lub bardziej udanie.

Filmy

Seriale

 • Humans S01E03 (a gdzieś mi umknął odcinek… nadrabiam)
 • Mr Robot S01E04
 • Wayward Pines S01E09

Home

Komedia animowana w polskiej wersji językowej zrealizowana w studio Dreamworks Animation, w którym powstały takie przeboje, jak „Shrek” i „Madagaskar”. Ekscentryczny przybysz z kosmosu, który doprowadza wszystkich do szału swym wiecznym optymizmem, musi uciekać przed ścigającymi go przedstawicielami swej własnej rasy i ukrywa się na Ziemi. Tu zaprzyjaźnia się z wyjątkowo upartą kilkunastoletnią dziewczyną i wspólnie z nią musi ocalić naszą planetę przed kosmiczną inwazją.

wujek Filmweb

, ,

2 Responses to Home! Tracers!

 1. Tomasz 17 lipca, 2015 at 13:12 #

  Poczekam ze ściąganiem filmów aż będzie możliwe FileZilla. Torrenty beznadzieja.

  • CoSTa 17 lipca, 2015 at 13:37 #

   Czas pogonić Orange/TPSA, by nie blokowała ruchu na portach innych, niż defaultowe usługi. Ewidentnie sukinkoty rżną ruch, jak się tylko da.

Dodaj komentarz