Menu serwera

San Andreas

San Andreas! Star Wars Rebels! The Librarians! Z Nation!

Oj, dziś obrodziło dobrem wszelakim. Jest popcornowy hicior lata San Andreas, widowiskowy jak jasna cholera i przewidywalny do bólu w zębach ale hey, to Hollywood i tak ma być. Rozpoczyna się drugi sezon Z Nation (yay!), który jeśli utrzyma poziom jedynki będzie chyba moim ulubionym pastiszem na wszelkie zombieprodukcje. Dzięki wielkie za podrzutki, którymi mogę się podzielić – zapowiadają się dobre filmy i zacny serial dla młodzieży :). Dla młodych jeszcze Star Wars Rebels z naszym dubbingiem (kompletny sezon 1). Dobra jest więcej i nie ma opóźniać, tylko trzeba przedstawiać:

Filmy

Seriale

Na skutek przesunięcia, cieszącego się złą sławą, uskoku San Andreas w Kalifornii dochodzi do trzęsienia ziemi o sile 9 stopni w skali Richtera. Pilot helikoptera ratunkowego (Johnson) i jego żona, z którą nie utrzymuje kontaktów, muszą udać się z Los Angeles do San Francisco, aby uratować swoją jedyną córkę. Okazuje się jednak, że karkołomna podróż na północ jest jedynie początkiem, a gdy oboje myślą, że najgorsze już za nimi… jest tylko gorzej.

wujek Filmweb

, ,

2 Responses to San Andreas! Star Wars Rebels! The Librarians! Z Nation!

  1. Krzysztof Gałat 14 września, 2015 at 10:18 #

    San Andreas to taki dziwny film, taki nie realny. Strażak w trasie ziemi robi za prywatną taksówkę.

  2. Krzysztof Gałat 14 września, 2015 at 10:19 #

    San Andreas to strasznie nie realny film, strażak w czasie trzęsienia ziemi, wykorzystuje publiczny helikopter ratunkowy jako prywatną taksówkę.

Dodaj komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
Ferguson FBOX 3 vs Skype
Ferguson FBOX 3 vs Skype

W zamierzchłych czasach nieposiadania laptopa czy innego smartfona z kamerką, człowiek skazany był na zewnętrzne rozwiązania podłączane przez USB, zawieszane gdzieś...

Zamknij