Menu serwera

Terminator Genisys

Trochę lepszych wersji tego, co już było

Dziś taka mała, wieczorna, niespodziewana wrzuteczka z rzeczami,  które już w sumie były ale tym razem w lepszych wersjach albo w wersjach z polskim lektorem czy czym tam innym. Ot nowy Park Jurajski z polskim lektorem, którego dzieciakom puścić w związku z tym można. Albo nowy Terminator z sensownego źródła (czytaj: z płyty a nie sieci) i takie tam inne. Jeśli ktoś chce sobie zaktualizować to i owo – zapraszam. Działajcie szybko, bo długo nie będę udostępniał.

Filmy

Seriale

  • Z Nation S02E03

Muzyka

  • New Order – Music Complete

Terminator Genisys

Niedaleka przyszłość. W roku 2029 John Connor stoi na czele podziemia, walcząc z zagrażającymi ludzkości cyborgami. W tej nierównej walce musi zmierzyć się z siłami przeszłości i … przyszłości. Aby zapewnić sobie życie, wysyła w przeszłość zaufanego porucznika Kyle’a Reese’a, który musi uratować matkę Connora przed śmiercią. Ale to, czego się dowiaduje, zmienia wszystko. Oprócz Ziemi A i Ziemi B istnieje jeszcze jedno uniwersum – C, które ma stać się miejscem dla ludzkości. Tymczasem SkyNet szykuje się do najpotężniejszej wojny w dziejach. Wojny, której celem jest zgładzenie gatunku ludzkiego.

wujek Filmweb

, , ,

2 Responses to Trochę lepszych wersji tego, co już było

  1. SpeX 27 września, 2015 at 14:52 #

    I co oglądałeś te zombi? Jakie to? ;)

    • CoSTa 28 września, 2015 at 09:02 #

      Obejrzałem. Zajebiste jak trzeba :). Kolesie się czają po kontach i strzelają profesjonalnie. Jest super czerstwe!

Dodaj komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
Ta hronika tou Drakofoinika: Adamastos
Mission: Impossible – Rogue Nation! Ta hronika tou Drakofoinika: Adamastos!

Haaaa!!! Ha, ha, haaaa!!! Dziś perła! Ta hronika tou Drakofoinika: Adamastos aka The Dragonphoenix Chronicles Indomitable a po naszemu coś w stylu...

Zamknij