Menu serwera

20160605-The_Color_Run

The Color Run w Poznaniu – byliśmy, zobaczyliśmy, ubrudziliśmy się :)

Ha! Nawet nie przypuszczałem, że to taka fajowa impreza! The Color Run w Poznaniu się odbyło, Doropha naciągana przez znajomych z pracy pobiegła, a niżej podpisany i syn jego – das Gut – postanowiliśmy żonie/mamie pokibicować. OK, tak naprawdę chodziło o przewiezienie tyłu naszej szanownej piękniejszej części rodziny do domu ale łudzimy się z Gutem, że nas tam chciała.

Pogoda dopisała cudnie, było kolorowo jak cholera a domyć tego paskudztwa przez dłuższy czas się nie dało. Ale bawiliśmy się całkiem dobrze a widok Guta bobrującego w fioletach czy innych żółciach bardzo mnie i Dorophę rozczulił. Pralka ma pewnie o tym inne zdanie ale szczerze mówiąc mamy to gdzieś – jej zadanie to prać i dopilnujemy wywiązania się z obowiązków.

Zaczniemy od filmiku, bo jednak warto zobaczyć, jak się prochem wszyscy pod sceną sypali. Niżej podpisanego też ufajdali ale sprawiło to podpisanemu kupę frajdy. Ot widać syfić się to rzecz ludzka. Syfić się kolorkiem – dodatkowo zabawna. Później poleci kilka foteczek a niżej podpisany uznaje wyjście za udane i wiele wnoszące (do bębna pralki :))

, , , ,

No comments yet.

Dodaj komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
Da Majek - Maziak
Da Majek + tablet graficzny = maziak :)

Z okazji dnia dziecka da Majek dostał tablet graficzny. Taki co to się bierze piórko i rysuje. Pierwsze próby poniżej....

Zamknij