Menu serwera

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia 2017!

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia 2017!

Kochani!

To będzie jakieś pół roku jak nie dalej, jak nie odzywam się na stronie w ogóle. Blogasek przechodzi ciężkie chwile ale nie dlatego, że nie ma o czym pisać. Raczej po prostu odzywa się nieco brak wewnętrznego spięcia, do dzielenia się różnymi rzeczami. Solennie obiecuję sobie i Wam, że od Nowego Roku zaczyna się publikowanie. Tematów mam mnóstwo, teraz trzeba by zabrać się za ich spisywanie.

Ale my nie o tym. Święta to ta piękna chwila w roku, kiedy można zobaczyć się z całą rodziną, oplotkować wszystkich i wszystko, ponabijać się z dzieciaków, pociągnąć łacha z brata (może i wyższy i zmyślniejszy ale wciąż gdy na nim siądę, będzie błagał o przebaczenie :)), napchać się czegoś dobrego, zajrzeć pod choinkę i skrzywić się z braku wieeelkiego pudła z jakimś motorem co się zowie…

Tak, to ta chwila, kiedy jest po prostu fajnie…

Doropha cały dzień walczyła dziś w kuchni, natomiast niżej podpisany cały dzień łupał z synem na konsoli. Jak tu nie kochać Świąt? Absolutnie nie wierzę narzekaczom, którzy jęczą, że Święta są do dupy. Ewidentnie robicie to źle! Święta rządzą :)

Bardzo serdeczne od nas dla Was życzenia wszystkiego, co „naj” z tendencją ku tym pozytywniejszym „naj”!

Spędźcie te Święta miło, tak jak i my je spędzimy – z rodziną, w 20 osób z okładem, z bandą dzieciaków, z kupą bzdurnych prezentów i stołem uskładanym przez wszystkich. Nie mogę doczekać się konfrontacji pierogów made by teściowa mojego brata Brzozy a pierogami made by moja teściowa. Moja teściowa rządzi a jej pierogi są najlepsze a kto twierdzi inaczej, ten łże jako ten pies i na ziemię go pozywam udeptaną na miecze alibo topory (yeah, czytałem ostatnio Krzyżaków :)).

Od nas, dla Was: das Gut, da Majek, Doropha und papa CoSTa

, ,

2 Responses to Wesołych Świąt Bożego Narodzenia 2017!

  1. Piotrek / savek 25 grudnia, 2017 at 10:13 #

    Wszystkiego Najlepszego dla Waszej rodziny!

Dodaj komentarz