Menu serwera

Deezer

Zapraszam do posłuchania moich ulubionych playlist i albumów, które można odsłuchiwać za pośrednictwem serwisu Deezer. Z konieczności będzie to niestety dosyć krótki spis, wszystkiego na stronie nie da się pomieścić. Jeśli jednak jesteś subskrybentem usługi Deezer, szczerze polecam poniższe playlisty jak i albumy. Wystarczy wcześniej się zalogować w serwisie i już limit 30 sekund na odsłuchanie kawałka minie. Niesubskrybentów gorąco namawiam do wysupłanie tych kilku złociszy miesięcznie. To jednak jest w cholerę wygodne – miecie tej całej muzyki pod ręką bez potrzeby piracenia.

Ulubione playlisty

Moje hiciory


 
Kawałki, które szczególnie lubię i dorzucam sobie kolejno w miarę odsłuchiwania. To misz-masz gatunków, klimatów i czego tam jeszcze. Po prostu to, co lubię, w jednym miejscu. Ustawić shuffle i jazda!
 
Słuchaj w Deezer

Chill out


 
Playlista autorstwa użytkownika Yayalab. Bardzo warta uwagi. Doskonale nadaje się do puszczenia w tle podczas pracy. Dobrze skomponowana, kawałki ułożone jak trzeba, klimatycznie wszystko zestawione bardzo dobrze. Polecam!
 
Słuchaj w Deezer

Nouvelle playlist zen


 
Playlista autorstwa użytkownika 202louloutte. Doceniam za doskonałe wyważenie proporcji i jakość wrzuconej w playlistę muzyki. Doskonała w tło i do pracy.
 
Słuchaj w Deezer

Evasion psyche


 
Playlista autorstwa użytkownika extatic. Sporo psychodelii, sitary, nieco narkotyczne klimaty, te sprawy… Ciężko nie dodać do ulubionych tego zestawienia. Bardzo polecam!
 
Słuchaj w Deezer


Downtempo


 
Bardzo dobrze ułożona playlista z kawałkami chillowymi, relaksującymi i ogólnie pojętym downtempo. Wpadłem na nią przez przypadek i tak już na dłużej zostałem. Warto!
 
Słuchaj w Deezer